Aloe Forever Danah

Naše zkušenosti

Můj příběh

Jmenuji se Dana Hodanová a ve své 20leté praxi kosmetičky a masérky(Dornova metoda PLUS) jsem objevila přírodní produkty Forever Living Products vyrobené z čistého Aloe Vera, které pomohly nejen mě, ale i mé rodině, spoustě mých klientů a kamarádů.

Jak to všechno začalo? V dospělosti mě postupně začaly trápit problémy s trávením, citlivé zuby, afty a nakonec i hormonální problémy. Po 40 roce se rychle přehoupl cholesterol přes 7(normální hodnota 3,0 mmol/l a menší). Zkoušela jsem čisté bylinky, různé produkty z lékáren, doplňky stravy, ale nic mi nezabíralo, ne dlouhodobě. Aloe od Forever jsem objevila před 5 lety a postupně jsem se k němu vždy vrátila. Testovala jsem na sobě střídavě většinu výrobků na různé problémy, tak jak přicházely. Letos na jaře mi praktická lékařka dělala celkové vyšetření a velice mě chválila. Cholesterol mám vpořádku, gynekologické problémy ustoupily, plísní jsem se zbavila, zažívací problémy mě netrápí. Po letech jsem opět ve skvělé kondici. Proto jsem se rozhodla, že svoje zkušenosti budu předávat dál. Začala jsem chodit na semináře, přednášky našich lékařů u nás i v zahraničí.

Masérské praxi se věnuji více než 15let. Naučila jsem se, hlavně na svém těle, souvislosti, co a jak funguje a které produkty na co a jak kombinovat. Za tuto dobu jsem poradila spoustě svých klientů.

Kosmetice se věnuji již 20 let, za tu dobu jsem vyzkoušela velkou řadu kosmetických přípravků. Nyní pracuji pouze s výrobky Forever z čistého Aloe.

Přeji všem, kdo hledají jako já, možnosti zlepšit si svůj život, správný směr na své cestě. Ve svém studiu pořádám konzultace, poradenství a semináře o produktech Forever.

 

Clean 9 používá Rihanna

Clean 9 a Rihanna

Zpěvačka Rihanna používá detoxikační a hubnoucí program CLEAN9. Pomohl jí rychle nastartovat cestu k jejímu zdravějšímu s štíhlejšímu JÁ.

Clean 9 recenze ELLE

Lenka Matějková, test v časopisu ELLE

Jak dopadl test detoxikační kúry CLEAN 9 v časopisu ELLE? Na jedničku! Lenka Matějková za 9 dní zeštíhlela o 8 cm v pase a zhubla 2,5kg

Rozhovor v ELLE

Vyzkoušela jsem 9denní program Clean 9, který je založen na účincích aloe vera. Dostala jsem balíček obsahující 2 litra aloe vera, sypký bílkovinový nápoj, doplňky stravy, vlákninu v prášku, která se míchá s vodou a podává se většinou místo svačiny. K tomu všemu je i brožura a deník, kde je popsáno co a kdy který den jíš a piješ. Měla jsi hlad? Není to o tom, že hladovíš, ale o tom, že dodržuješ určitý systém v jídle. Dovolena je syrová zelenina a určité druhy ovoce. Nejhorší jsou první dva dny. Já měla roztažený žaludek, dost mi chyběla čokoláda po obědě, apod. Takže hlad nemáě, ale chutě ano. A výsledky? Po prvních 2 dnech jsem se zvážila a ejhle měla jsem o 1,8kg méně. Myslím, že laicky řečeno, první dva dny z těla vylaví všechny nečistoty. V pase jsem měla o 4cm míň. Za těch 9dní jsem dala 2,5kg dolů a zeštíhlela o 8 cm v pase. Jak ses cítila? Super, už proto, že jsem to zvládla, a protože jsem cítila, že moje tělo je čistš. A cvičila jsi během programu? Ano, cvičit během programu je vhodné každý den, min. půl hodiny. Fakt jsem byla s programem hodně spokojená. Doporučuju!

Clean 9 recenze Victoria Beckham

Victoria Beckham

Victoria Beckham, dříve známá jako Posh ze skupiny Spice Girls, po narození 4.dítěte sáhla po kúře Clean 9 a zhubla po prvních dvou dnech 4 lbs 1,8kg a celkem po devíti dnech 10 lbs tzn. 4,5kg.

Otékající kotníky, celková únava - CLEAN 9 - paní Jiřina M.

V tomto týdnu jsem ukončila užívání kúry CLEAN 9. Byla mi doporučena paní Danou, když jsem si postěžovala na otékající kotníky a celkovou únavu. Během 9 dní jsem nepocítila žádný hlad ani potřebu jíst cokoli jiného nepovoleného. Můžete jíst kdykoliv zeleninu. Ubylo mi 5 kg na váze a cca 1-2 cm v pase a na bocích, otoky téměř zmizely a cítím se celkově lépe. Děkuji a můžu doporučit dále.

Hubnutí CLEAN 9 - paní Miroslava J.

Už jsem pomalu rezignovala na další pokusy o hubnutí, ale zaujal mě program Clean 9 od firmy Forever, o kterém jsem se dozvěděla od kamarádky a také na ní viděla jeho účinky. První dva dny byly trochu krušné, ale zvládla jsem je a začala jsem se cítit lépe po fyzické stránce, nebyla jsem unavená, cítila jsem se lehce. Také první kontrolní měření bylo velmi pozitivní a to mi dodalo silnější vůli zvládnout zbývajících 7 dní. S výsledkem jsem velice spokojená, zhubla jsem za 9 dní 4,3 kg a také při měření jsem ztratila v průměru 3-5 centimetrů. I po týdnu ukončení programu se cítím skvěle, nejsem unavená a hlavně mě to nastartovalo pokračovat v pomalém hubnutí dál. Samozřejmostí je jak během programu, tak i po něm každodenní cvičení.

Clean 9 recenze Eva

Eva - hubnutí a nedostatek času, svatba - 3kg

Za měsíc vdávám dceru, je to hodně příprav za krátkou dobu a kde vzít chvilku na sebe? Navíc jsem z těch příprav hodně unavená. Sáhla jsem po detoxikační kúře CLEAN 9. Zhubla jsem za 9 dní 3 kg a mám velikost o číslo menší! V pase mi ubylo 6 cm !! A to jsem vůbec necvičila. Za odměnu jsem dostala nové šaty, ty staré mi byly velké. Díky Clean 9 se cítím lépe a taky vypadám lépe. Neodbourala jsem si z těla vitamíny jako u jiných detoxů, kde zhubnete, ztratíte spoustu vitamínů a tělo je pak žádá zpět. Doporučuji!

Clean 9 recenze Dana

Dana 49 let - 3kg a 6 cm v pase

Léto plné grilování masa, buřtů, koláčů....kdo by odolal? Ale oblečení to nevysvětlíte:-) Prostě se do něj nevejdete. Kupovat nové o číslo větší? Vše včetně spodního prádla? To by byla investice! Raději jsem se pustila do hubnutí s detoxikační kúrou CLEAN 9. Zhubla jsem za 9 dní 3 kg a získala jsem opět svoji velikost a jsem v pase o 6cm štíhlejší . Nepociťovala jsem hlad za celou dobu diety, navíc jsem cítila víc energie už po prvních 2 dnech. Ty 2 dny byly nejtěžší,pak už mě chutě na sladké přešly. Ale můžete jíst dopoledne ovoce a kdykoliv neomezeně zeleninu. Doporučuji všem, funguje to!

Clean 9 recenze Anna

Anna, 3,2kg

Blížil se ples a já potřebovala rychle zhubnout do šatů. Kamarádka mi poradila hubnoucí a detoxikační kúru Clean 9. Zkusila jsem ji. Za 9 dní jsem mohla jít na ples bez obav z toho, že mi šaty s hlubokým výstřihem na zádech nebudou slušet. Zeštíhlela jsem o 3,2kg

Vřed

Vřed u ženy na přirození, který velmi bolel - mazáno Aloe Gelly a za dva dny samovolně praskl a rána se zahojila

Popáleniny

Pospíchala jsem a omylem jsem uchopila horký pekáč z trouby (kdo ne?) - spálené prsty jsem mazala Aloe Gelly - 3x po sobě a neudělaly se ani puchýřky, pálivé zčervenání ustoupilo a nezbyl ani flíček.

Tukové bulky

Pití čaje Aloe Blossom Tea mi vyčistilo tělo, zmizely tukové bulky, které se prý musí vyříznout z kořene

Bolesti nohou

Bolesti nohou - po 3 dnech pití Argi + mě přestaly bolet nohy (lékař mi radil gumové podkolenky). Manželovi svědčí nejen při sportu (má mnohem více energie), ale i v jiných záležitostech si velice polepšil.

Hnisavá rána

Neteř Dáša měla na noze otevřenou kůži velikosti koruny,která byla hluboká, tekl z ní hnis a nemohla se jí zbavit. Používala Aloe Vera Gelly, okraje se začaly stahovat, hnis začal pravidelně odtékat, střídavě používala Aloe First, rána se zmenšovala, zavírala a růže úplně zmizela.

Opar

Udělal se mi velký opar pod nosem - použíla jsem Aloe Vera Gelly, 3 dny a pěkně zaschnul, přestal bolet a zatáhnul se.

Plíseň nehtu - paní Dana, 47 let

Problém: Plíseň na nehtu, nehet slezl(důsledek zanesených střev)
Užívané produkty: Aloe Vera Gel (2xdenně) na detoxikaci - strídavé užití ALOE čisté a brusinkové, 1 x večer ošetřeno ALOE FIRST - sprej první pomoci (antibiotická voda, při drobných úrazech, popáleninách, bolesti zubů, nachlazení atd.) a po zaschnutí natíráno Aloe Propolis Creme, ráno užití Royal Jelly.
Léčba: říjen 2013 - červen 2014

Poznámka: plísně milují cukr a snižují imunitu
Zdraví a čistota tlustého střeva má důležitý vliv na všechny vnitřní orgány a celkovou vnitřní rovnováhu.
A výsledek po použití produktů Forever můžete posoudit sami podle fotografie:

zkušenosti Forever zkušenosti Forever Living Products

Proleženina paty - pan Josef, 76 let

Pan Josef - ležící senior, proleženina paty.
Užívané produkty: ALOE 1-0-1 1 lžíce, 1x denně Aloe FIRST, GELLY, okolo Aloe Propolis Creme
Výsledky po použití produktů Forever můžete posoudit podle fotografií:

zkušenosti produkty Forever - léčení paty

Ekzém, svědění - dcera pana Josefa

Problém: Ekzém a svědění ve vlasech - po psychické zátěži.
Dcera pana Josefa užívala LYCIUM a na pokožku nanášela Aloe FIRST. Léčba klasickou medicínou a medikamenty nezabírala.
Výsledek: Kůže se uklidnila během pár dnů, nesvědí.

Cukrovka - Vladimír z Plzně, přes 50 let

Problém: Cukrovka, bral léky, cukr přes 7.
Po 2 měsíčním užívání Aloe Vera Gelu(varianta čisté Aloe) kontrola ukázala snížený cukr 5,4. Rád pokračuje komplexním balením VITAL 5 s čistým Aloe, které je složeno na regeneraci těla, trávení a krve.

Bolavé dásně - Alena, v důchodu

Cítím potřebu se i s ostatními podělit o své zkušenosti s produktem firmy Forever, který jsem zakoupila ve studiu Danah. Jedná se o zubní pastu Forever Bright. Před použitím pasty jsem měla potíže s bolavými dásněmi. Téměř hned od začátku používání pasty moje potíže zmizely. Navíc balení (130 g) používám již 2 měsíce, vzhledem k tomu, že na jedno čištění stačí množství velikosti hrášku. S pastou jsem velmi spokojena. A nejen to, do studia Danah chodím též na kosmetiku a masáže. Vzhledem k tomu, že mám zkušenosti s lázeňskými pobyty na území ČR musím říci, že masáže i kosmetika jsou zde na špičkové úrovni. Vřele doporučuji.

Natržený úpon ve stehně - Dana

Při cvičení se mi natrhl úpon ve stehně u sedací kosti. Bolesti byly ve stehně při sezení i při chůzi,nemohla jsem pořádně do schodů,po 4 měsících,kdy se stav nelepšil a já byla stále unavená, nasadila jsem antioxidanty ( Lycium, Aloe2Go,Pomesteen Power),které odstranily bolestivé stavy ve svalech. Po 2 měsících jsem si vybrala regenerační řadu (Freedom s tabletami HA s kyselinou hyaluronovou)- 2 měsíce. Byla jsem překvapená,že už za 2 týdny užívání antioxidantů se mi uvolnila noha, měla jsem lepší protažení a mnohem více energie.

Hučení v uších

Kolegyně v práci asi rok hučelo v uších, bylo to velmi nepříjemné a lékaři si s tím nevěděli rady. Poradila jsem jí kapat si kapky Activator denně do uší. Během 3 dnů přišla úleva a hučení ustalo, kolegyně se konečně vyspala.

Bodnutí vosou

Bodnutí vosou do malíčku, natekl a brněl - po namazání Gelly přestal brzy brnět a otok byl minimální.

Spálení při grilování

Spálenina při grilování - omastek mi stříkl na ruku, okamžitě jsem namazala opět Gelly a žádný puchýř nevyskočil.

Opaření kávou

Polila jsem se horkou kávou, hlavně ruku a trochu nohu. Kůže se spálila a vytvořil se mi na ruce puchýř - mazala jsem každý den Aloe Gelly, tkáň se rychle zregenerovala a začala hojit. Noha nevypadala nejprve nějak hrozně, neošetřila jsem jí s tím, že to není moc spálené, že se uzdraví sama. Neošetřená část nohy dostala zánět, udělaly se mi malé puchýřky - rychle jsem sáhla po Aloe First, nastříkala, požívala 3 x denně plus Gelly a během tří dnů se tkáň opět velmi zlepšila a začala se dobře hojit.

Srdce, cévy

ARGI - obsahuje L-ARGININ "ZÁZRAČNOU MOLEKULU." L-arginin je aminokyselina s tak silným účinkem, že se v našem organismu přeměňuje na oxid dusnatý – molekulu pomáhající uvolňovat a rozšiřovat cévy, kterými pak může lépe proudit krev.

Střeva, poruchy zažívání, větry, nadýmání, špatné trávení, zácpa

ALOE Vera Gel, Ever Active Probiotic, čaj - Aloe Blossom Tea

Ekzémy, alergie, lupénka , záněty, svědění kůže

spadá pod střeva, pomáhá také Aloe Propolis Creme, Aloe First

Pálení žáhy, říhání, kyselost v ústech, reflux žaludku

spadá pod střeva, ALOE Vera Gel, Ever Active Probiotic, čaj - Aloe Blossom Tea

Zuby, zubní kámen, paradentóza, afty, kazivost

pití ALOE Vera Gel a zubní pasta FOREVER BRIGHT TOOTHGEL(na bázi 100% aloe vera gelu se včelím propolisem)

Cysty, myomy

Aloe LYCIUM plus (nejsilnější antioxidant na trhu)

Artritida, artróza, bolest pohybového aparátu

ALOE FREEDOM a LYCIUM

Játra

ALOE Vera Gel, Aloe LYCIUM plus

Potřebujete poradit?

V případě jakýchkoliv otázek, prosím, neváhejte kontaktovat paní Danu Hodanovou. Ráda Vám poradí a podělí se s Vámi se svými zkušenostmi s produkty Forever.

Registrace

Registrace Forever

Pokud se zaregistrujete u FLP(stačí vyplnit online formulář), získáte ihned 15% slevu na všechny produkty. Pokud byste chtěli získat slevu 35%, je třeba odebrat zboží v hodnotě cca 11 tisíc Kč(dle kurzu eura) za 2 po sobě následující měsíce.

Chci se registrovat

Najdete nás

Aloe Forever Danah

Facebook

Kontakt Dana Hodanová

Studio Danah

Sokolovská 19
186 00 Praha 8

Telefon: +420 602 132 100
E-mail: (remove XX) info XX @studiodanah XX .cz


www.studiodanah.cz