Aloe Forever Danah

Sleva 35% - velkoobchodní ceny

Vybrali jste si více výrobků od FLP? Předpokládáte opakované nákupy pro sebe, pro svoji rodinu nebo pro svoje známé a kamarády?

Pokud je Vaše odpověď ANO, je pro Vás výhodnější se jednoduše registrovat a získat IHNED slevu 15%. Stačí se registrovat - vyplnit formulář on-line.

Chci se registrovat

ROZŠIŘUJEME TÝM SPOLUPRACOVNÍKŮ

Hledáte se? Přejete si plnit své sny? Ohodnocení? Tvoříme centrum zdravého životního stylu, podporujeme týmovou spolupráci, ukazujeme cestu pohody. Jak si pomoci v běžném životě? Bolístky druhých mi nejsou lhostejné. Chcete se vzdělávat zdarma? Můžete se přidat, vzdělávat se a růst s námi.

Jmenuji se Dana Hodanová, 15 let provozuji kosmetické Studio Danah, hledám do týmu nové lidi. Budu Vás podporovat, vše vysvětlím, osobně zaučím.

PŘÍJEM NAVÍC

Hledáte dlouhodobý přivýdělek nebo nové uplatnění?
Rozšiřujeme tým našich spolupracovníků.
Flexibilní pracovní doba, motivující odměňování.
Speciální školící systém, možnost pracovat z domova, garance zaškolení. Pravidelná školení, marketingová podpora a prostory ke konzultacím.

Forever Aloe Vera

Nabízíme

 • Osobní přístup
 • Pohodovou náladu v dobré partě
 • Extra měsíční příjem
 • Motivující bonusy, provize
 • Příjem podle výběru modelu a svého tempa
 • Podnikání s minimálními náklady
 • Osobní rozvoj - úvodní zaškolení, pravidlná školení, prezentace
 • Práce v aktivním týmu
 • Kvalitně ztrávený volný čas
 • Cestování
 • Uznání
 • Odměny - nové auto, dovolená
 • Finanční nezávislost
 • Práce pro nadnárodní silnou společnost Forever

Přidejte se

Chcete od života víc? Staňte se členem našeho týmu. Z pohodlí vašeho domova můžete začít podnikat: zásobovat stálé zákazníky, rodinu, kamarády přímo ze skladu výrobce v Praze. Žádné poplatky, žádné povinné odběry. Začít můžete kdykoliv.

Vyzkoušejte podnikání pod hlavičkou jedné z nejsilnějších a nejstabilnějších společností světa Forever Living Products! Vše bez poplatků či investic, podnikáte zcela ZDARMA.

Jmenuji se Dana Hodanová, 15 let provozuji kosmetické Studio Danah, hledám do týmu nové lidi. Budu Vás podporovat, vše vysvětlím, osobně zaučím. Bojíte se mluvit a jednat s lidmi? I já jsem jsem se bála, ale velmi brzy jsem se naučila komunikovat s prezentovat sebe i produkty. Navíc veškeré prezentace a reklama jsou již vytvořeny a můžete je použít. Nikdy nebudete sami, protože nejen já , ale i společnost Forever, pořádá pravidelně školení obchodních dovedností, odborné prezentace, ochutnávky, přednášky jak na Facebook apod.

Nabízím pro Vás prostory ke konzultacím a přednáškám přímo ve Studiu Danah. Školení a marketingová podpora ZDARMA. Pokud se stanete členem našeho týmu FOREVER, nikdy nebudete sami. Stanete se nezávislým partnerem, s podporou nadnárodní firmy. Můžete využívat její marketing, prodejní nástroje, školení a poradenství zdarma. FOREVER organizuje po celý rok různá setkání, přednášky a kurzy. Forever Living Products je tak trochu jiná společnost. Výrobky nelze koupit v žádném obchodě nebo lékárně.

Zkušenosti s prací pro Forever - Martina Křižíková

Co mě nejvíce dostalo: Pracuji jako cvičitelka a pečuji o rodinu. Při mé každodenní vytíženosti po fyzické i psychické stránce jsem byla velice unavená a vyčerpaná. Pomocí vhodných produktů se mi vrátila vitalita, větší aktivita a větší optimizmus. To mě opravdu přesvědčilo o síle a kvalitě těchto produktů.

...Bonusem navíc je komunikace s lékaři, kteří při diagnózách a potížích pomohou nasadit správné produkty.

Ve firmě FOREVER jste za svou snahu v práci příjemně ohodnoceni a to nejen potleskem, což pro mě bylo dalším překvapením.

Novinka - sleva 35% hned

Zakupte Novus Customer Pack

Koupí této výhodné série ušetříte cca 2 500 Kč a automaticky získáte ASISTENTA SUPERVIZORA tzn. slevu 35% už na vždy.

Poté už můžete nakupovat se slevou 35%....více

Sleva 15% ihned

Neplatí se žádné registrační poplatky.

Pokud se zaregistrujete u FLP(stačí vyplnit online formulář), získáte okamžitou 15% slevu na všechny produkty. Dokončení platné registrace proběhne ihned po 1. nákupu v min. hodnotě 60 Eur(jediná podmínka při registraci). Stačí jen, když 1 x za 3 měsíce nakoupíte za 60 Euro, aby se Vám sleva aktivovala do dalšího roku.

Pokud si koupíte např. Aloe Vera Gel(bez příchutě) - tak maloobchodní cena je: 757Kč. Po registraci: 650Kč.

Chci se registrovat

Sleva 35%

Pokud byste chtěli získat slevu 35%(30% + 5% bonus), je třeba odebrat zboží v hodnotě cca 11 tisíc Kč(dle aktuálního kurzu EUR) za 2 po sobě následující měsíce. Po dosažení dvou bodů za NDP ceny tzn. nákupy s 15% slevou, nakupujete následně automaticky s 35% slevou už navždy.

Pokud si koupíte např. Aloe Vera Gel(bez příchutě) - tak maloobchodní cena je: 757Kč. Po registraci s 15%: 650Kč a s 35% slevou 495Kč a to už stojí za to!

Jediná podmínka při registraci je minimální hodnota objednávky 60 Euro - cca 1 650 Kč(jedná se o velkoobchodní odběr) A dále stačí 1x objednávka za 1 rok, aby Vám sleva zůstala.

Plus cena poštovné - cca 152 Kč(kurýr + dobírka) nebo odběr ZDARMA v sídle společnosti.

Produkty FLP nelze přímo zakoupit v žádném obchodě.

Poradenství a školení zdarma

Pokud byste potřebovali jakoukoliv radu, pomoc, měli jakoukoliv otázku, ráda poradím. Ráda za Vás registraci provedu, poradím s výběrem produktů dle Vašich aktuálních potřeb a zdravotních potíží(spolupracuji s lékaři) a zboží objednám. Také je možné si domluvit schůzku a vše probrat osobně.

Pořádám pravidelné přednášky ve Studiu Danah na aktuální témata: např. jak získat kontrolu nad svoji váhou, jak posílit imunitu, jak předcházet ´virozám, jak na celulitidu, pohyb bez bolesti, jak na problémy se zažívánám u miminek, jak zatočit s únavou

Volejte:  602 132 100

Pište: (remove XX) info XX @studiodanah XX .cz

Dana Hodanová

Vaše rozhodnutí

Pokud se stanete členy společnosti FOREVER, nikdy nebudete sami. Stanete se nezávislým prodejcem, ale s podporou nadnárodní firmy. Můžete využívat její marketing, prodejní nástroje, školení a poradenství zdarma. FOREVER organizuje po celý rok různá setkání, přednášky a kurzy. Forever Living Products je tak trochu jiná společnost. Cestujte s námi a potkejte některé z našich úžasných lídrů čerpajících z dlouholetých zkušeností a nových inovativních nápadů, kteří vedou tuto miliardovou společnost k netušenému úspěchu!

FOREVER GLOBAL RALLY

Global Rally je úžasné každoroční setkání tisíců FBO z celého světa v jedinečné exotické destinaci. Na Rally naši FBO zažijí až 10 dní zábavy, relaxace, vzdělávání, oslav, uznání, a co je nejdůležitější, seznámí se s ostatními úspěšnými FBO z více než 155 zemí světa. Pokud budete mít určitý obrat prodeje, firma Vám cestu i "pracovní dovolenou" zaplatí.

Rozhodněte se pro Forever

"Životní úspěch nezávisí na podmínkách, které máme, ale na našich rozhodnutích."

Hal Urban

Video od zakladatele společnosti - 39 let zkušeností

Jak vnikl nápad? Jak se podařilo splnit si sen o úspěšném podnikáni? Podívejte se na velmi inspirativní video 39 let cesty Forever - Rex Maughan

Doporučuji také shlédnutí videa o Forever Living Products.

 

Chci se registrovat

 

Registrace

Registrace Forever

Pokud se zaregistrujete u FLP(stačí vyplnit online formulář), získáte ihned 15% slevu na všechny produkty. Pokud byste chtěli získat slevu 35%, je třeba odebrat zboží v hodnotě cca 11 tisíc Kč(dle kurzu eura) za 2 po sobě následující měsíce.

Chci se registrovat

Najdete nás

Aloe Forever Danah

Volejte: +420 602 132 100


Facebook

Kontakt Dana Hodanová

Studio Danah

Sokolovská 19
186 00 Praha 8

Telefon: +420 602 132 100
E-mail: (remove XX) info XX @studiodanah XX .cz


www.studiodanah.cz