Aloe Forever Danah

Reference Clean 9

Clean 9 recenze ELLE

Lenka Matějková, test v časopisu ELLE

Jak dopadl test detoxikační kúry CLEAN 9 v časopisu ELLE? Na jedničku! Lenka Matějková za 9 dní zeštíhlela o 8 cm v pase a zhubla 2,5kg

Rozhovor v ELLE

Vyzkoušela jsem 9denní program Clean 9, který je založen na účincích aloe vera. Dostala jsem balíček obsahující 2 litra aloe vera, sypký bílkovinový nápoj, doplňky stravy, vlákninu v prášku, která se míchá s vodou a podává se většinou místo svačiny. K tomu všemu je i brožura a deník, kde je popsáno co a kdy který den jíš a piješ. Měla jsi hlad? Není to o tom, že hladovíš, ale o tom, že dodržuješ určitý systém v jídle. Dovolena je syrová zelenina a určité druhy ovoce. Nejhorší jsou první dva dny. Já měla roztažený žaludek, dost mi chyběla čokoláda po obědě, apod. Takže hlad nemáě, ale chutě ano. A výsledky? Po prvních 2 dnech jsem se zvážila a ejhle měla jsem o 1,8kg méně. Myslím, že laicky řečeno, první dva dny z těla vylaví všechny nečistoty. V pase jsem měla o 4cm míň. Za těch 9dní jsem dala 2,5kg dolů a zeštíhlela o 8 cm v pase. Jak ses cítila? Super, už proto, že jsem to zvládla, a protože jsem cítila, že moje tělo je čistš. A cvičila jsi během programu? Ano, cvičit během programu je vhodné každý den, min. půl hodiny. Fakt jsem byla s programem hodně spokojená. Doporučuju!

Victoria hubnutí s Aloe Vera - Clean 9

Victoria Beckham - 4,5 kg

Victoria Beckham, dříve známá jako Posh ze skupiny Spice Girls, po narození 4.dítěte sáhla po kúře Clean 9 a zhubla po prvních dvou dnech 4 lbs 1,8kg a celkem po devíti dnech 10 lbs tzn. 4,5kg.

Paní Jiřina M. - zeštíhlela 5kg za 9 dní

V tomto týdnu jsem ukončila užívání kúry CLEAN 9. Byla mi doporučena paní Danou, když jsem si postěžovala na otékající kotníky a celkovou únavu.. Během 9 dní jsem nepocítila žádný hlad ani potřebu jíst cokoli jiného nepovoleného. Můžete jíst kdykoliv zeleninu. Ubylo mi 5 kg na váze a cca 1-2 cm v pase a na bocích, otoky téměř zmizely a cítím se celkově lépe. Děkuji a můžu doporučit dále.

Paní Miroslava J. - 4,3 kg za 9 dní

Už jsem pomalu rezignovala na další pokusy o hubnutí, ale zaujal mě program Clean 9 od firmy Forever, o kterém jsem se dozvěděla od kamarádky a také na ní viděla jeho účinky. První dva dny byly trochu krušné, ale zvládla jsem je a začala jsem se cítit lépe po fyzické stránce, nebyla jsem unavená, cítila jsem se lehce. Také první kontrolní měření bylo velmi pozitivní a to mi dodalo silnější vůli zvládnout zbývajících 7 dní. S výsledkem jsem velice spokojená, zhubla jsem za 9 dní 4,3 kg a také při měření jsem ztratila v průměru 3-5 centimetrů. I po týdnu ukončení programu se cítím skvěle, nejsem unavená a hlavně mě to nastartovalo pokračovat v pomalém hubnutí dál. Samozřejmostí je jak během programu, tak i po něm každodenní cvičení.

Eva - hubnutí a nedostatek času, svatba - 3kg, 4 cm v pase

Za měsíc vdávám dceru, je to hodně příprav za krátkou dobu a kde vzít chvilku na sebe? Navíc jsem z těch příprav hodně unavená. Sáhla jsem po detoxikační kúře CLEAN 9. Zhubla jsem za 9 dní 3 kg a mám velikost o číslo menší! A to jsem vůbec necvičila. Za odměnu jsem dostala nové šaty, ty staré mi byly velké. Díky Clean 9 se cítím lépe a taky vypadám lépe. Neodbourala jsem si z těla vitamíny jako u jiných detoxů, kde zhubnete, ztratíte spoustu vitamínů a tělo je pak žádá zpět. Doporučuji!

Eva hubnutí s Aloe Vera - Clean 9

Dana 49 let - 3kg a mínus 6 cm v pase

Léto plné grilování masa, buřtů, koláčů....kdo by odolal? Ale oblečení to nevysvětlíte:-) Prostě se do něj nevejdete. Kupovat nové o číslo větší? Vše včetně spodního prádla? To by byla investice! Raději jsem se pustila do hubnutí s detoxikační kúrou CLEAN 9. Zhubla jsem za 9 dní 3 kg a získala jsem opět svoji velikost a jsem v pase o 6cm štíhlejší . Nepociťovala jsem hlad za celou dobu diety, navíc jsem cítila víc energie už po prvních 2 dnech. Ty 2 dny byly nejtěžší,pak už mě chutě na sladké přešly. Ale můžete jíst dopoledne ovoce a kdykoliv neomezeně zeleninu. Doporučuji všem, funguje to!

Dana hubnutí s Aloe Vera Clean 9

Mirka - 4,5kg

Před 5 lety jsem dostala k narozeninám od mé rodiny hezký dárek. Detoxikační kúru Clean 9. Dárek zařídila moje setra, která věděla, že řeším zdravotní problémy - menší nadváhu a vysoký krevní tlak. Hubnutí, když už máte přes 40 let, není jednoduché. Začala jsem s lehkým cvičením a během 9 dnů jsem zhubla 4,5 kg. A po roce, kdy jsem díky nastartování kúrou Clean 9, vydržela a změnila jídelníček, jsem se zbavila 15 kg !!!

Gabriela - 4,2kg a 5 cm v pase

Po čtyřicítce se Vám metabolismu výrazně zpomalí a začnete přibírat na váze, ať chcete nebo ne. Tuk v těle se Vám hromadí, i když cvičíte. Začala jsem i trpět na zácpy. Vyzkoušela jsem opravdu hodně diet, ale vždycky jsem ztracená kila nabrala po nějaké době zpátky - zafungoval jo-jo efekt. Byla jsem už skeptická ke všem dietám. Pak jsem viděla účinky Clean 9 na kamarádce a byla jsem překvapená, že v krátké době zhubla 5kg a vypadala báječně. Vyzkoušela jsem tedy detoxikační kúru Clean 9 taky a byla jsem zvědavá, jestli mi pomůže. První dva dny se tělo čistí nejvíce, takže jsem běhala na záchod častěji než jsem zvyklá. Bála jsem se, že budu mít hlad, ale kdykoliv během dne můžete jíst zeleninu a dopoledne ovoce, takže hladovět a trápit se nebudete. Překvapila mě výtečná chuť vanilkového proteinového koktejlu Ultra Lite, který jsem si ředila s vodou(můžete i nízkokalorickým mlékem, ale voda úplně stačí). Za 9 dní jsem zhubla 4,2kg a ztratila 5 cm v pase.Navíc jsem se cítila pročištěná a lehká, střeva mi opět začala fungovat, jak měla. Doporučuji všem !!

Marta, 60 let - 4kg

Nebyla jsem spokojená se svou postavou. Jsem sice štíhlá, ale břicho jsem měla velké a nafouklé. Také jsem se hodně potila, což je nepříjemné. Kolegyně v práci mi doporučila CLEAN 9. Vyzkoušela jsem na jaře tuto detoxikační kúru a břicho mi splasklo, střeva se vyčistila. Za 9 dní jsem zeštíhlela o 4 kg. Zase jsem si připadala lehká a hezká. Znovu jsem se začala malovat. Také nadměrné pocení je pryč. Mám ze sebe dobrý pocit. Na podzim jsem detoxikační kúru CLEAN 9 zopakovala a zeštíhlela jsem o další 2,5 kg. Zbavila jsem se tedy celkem 6,5 kg.

Adam, 8cm v pase, 2kg

Díky CLEAN 9 jsem zhubl přebytečný tuk. Cítím, že mám víc energie, zvládám častěji cvičit. Můžu nosit o 2 velikosti menší kalhoty. Celkově mě těch 9 dní nastartovalo a přimělo mě opět se hýbat. Ztratil jsem 8cm v pase a 2kg na váze.

Anna, 3,2kg

Blížil se ples a já potřebovala rychle zhubnout do šatů. Kamarádka mi poradila hubnoucí a detoxikační kúru CLEAN 9. Zkusila jsem ji. Fantastická mi přišla vanilková chuť proteinového koktejlu, který si jednoduše smíháte s vodou a máte hotové kompletní jídlo. V návodu píšou, že se může smíchat s nízkotučným mlékem. Zkusila jsem to, ale nápoj mi přišel moc sladký. S vodou mi chutná více. Za 9 dní jsem mohla jít na ples bez obav z toho, že mi šaty s hlubokým výstřihem na zádech nebudou slušet. Zeštíhlela jsem o 3,2kg

Clean 9 recenze Anna

Iva, 4kg

S Clean 9 jsem zhubla 4 kg za 9 dní , úbytek vidím i při přeměření - pas 5 cm , boky 3 cm , stehna 2 cm . Podstatné pro mě ale je, že se cítím po kúře lépe a plná energie. Jedná se o program, který pročistí a restartuje organizmus, díky němu jsem změnila stravovací návyky - víc piju, jím víc zeleniny a ovoce.

Registrace

Registrace Forever

Pokud se zaregistrujete u FLP(stačí vyplnit online formulář), získáte ihned 15% slevu na všechny produkty. Pokud byste chtěli získat slevu 35%, je třeba odebrat zboží v hodnotě cca 11 tisíc Kč(dle kurzu eura) za 2 po sobě následující měsíce.

Chci se registrovat

Najdete nás

Aloe Forever Danah

Facebook

Kontakt Dana Hodanová

Studio Danah

Sokolovská 19
186 00 Praha 8

Telefon: +420 602 132 100
E-mail: (remove XX) info XX @studiodanah XX .cz


www.studiodanah.cz