Aloe Forever Danah

Jak na bleskurychlý úklid?

1. úklid naplánujte

Vše si nejdřív pečlivě sepište na papír, ať na nic nezapomenete. Každou splněnou položku si pak můžete odškrtnout a uvidíte, jak budete mít hned lepší pocit. Zkontrolujte si zásoby čistících prostředků, ať Vám nic nechybí. Používejte koncentráty, které vše odstraní snadněji.

2. Zbavte se starých věcí a lapačů prachu

Vyhoďte vše rozbité, co schováváte na "až se to na něco bude hodit." Zkontrolujte skříně, vše, co jste déle než 1 rok nenosili, sbalte do pytlů a věnujte charitě. Ten pocit, že jste pomohli lidem v nouzi, je nádherný. A navíc si usnadníte úklid. Vyhoďte také všechny "lapače prachu," např. umělé květiny, drobnosti (malé figurky apod.) schovejte do krabic. Vyberte si krásné krabice, na které je radost se dívat a které lehce otřete(ne látkové).

3. Mějte systém

Začněte nanešením prostředků - které by měli alespoň 15 minut působit. Na kohoutky a baterie, dřez, nerezové plochy v kuchyni i do WC zkuste osvědčený trik našich babiček. Připravte si směs 200ml vody plus přidejte 400ml octa. Pro jednodušší aplikaci přípravek nalijte do nádoby s postřikovačem. Máte v koupelně skvrny od vodního kamene, např. kolem kohoutků, kterých se nemůžete zbavit? Použijte silný odvápňovač(používá se například i do kávovarů apod.), nechte ho působit 20 min. a pak teprve omyjte a utřete do sucha. Uvidíte, jak Vaše koupelna prokoukne.

Při úklidu pracujte systematicky od shora dolů - nejprve sundejte záclony. Vyperte je a rovnou je, po umytí oken a celého bytu, ještě vlhké pověste, vyhnete se žehlení a ušetříte čas. Umyjte stropní světla, umyjte rámy, žaluzie a okna, parapety. Na jaře je ideální zaměřit se i na vyčištění postele a matrace. S tím Vám dobře pomůže koncentrovaný čistící gel Aloe MPD s aloe vera.

Utřete prach, umyjte dveře, sporák, lednici, kuchyňskou linku. Na poslední chvíli si nechte koupelnu, kterou potřebujete při úklidu nejvíce a kde byste si mohli udělat nepořádek. Nakonec pečlivě vyluxujte, i pod postelí a pod gaučem a všechny plochy vytřete. Při vytírání nezapomeňte na dostatek vody. Nevyplácí se vytřít jedním kýblem celý byt natož dům.

4. Myjte okna, když je pod mrakem

Zapomeňte na mytí oken, když svítí slunce, čistící prostředek daleko rychleji schne, více než potřebujeme, a vytvoří Vám na sklech nepěkné šmouhy. Platí to i pro případ, že mrzne. I mráz způsobí daleko rychlejší odpařování tekutin a vy se dočkáte jen zklamání v podobě šmouhatých oken. Pokud je pod mrakem a teploty se pohybují od cca 5-25°C je ideální s mytím oken začít. Nejdříve si hadrem navlhčete celá okna, nechte odmočit nečistoty na skleněných plochách, mezitím umyjte rámy oken, nakonec umyjte skla a vyleštěte je papírovými utěrkami.

5. Pracujte jako byste za to měla dostat zaplaceno

Představte si, že jste úklidová služba a že máte i jiné zakázky. Čili žádné dlouhé probírání se věcmi, musíte uklidit rychle a kvalitně. Puste si oblíbenou muziku, úklid Vám půjde rychleji. Nezapomeňte byt ozdobit čerstvými květinami, ať už v květináči nebo řezanými, udělají Vám radost a krásně byt provoní.

MPD - tekutý koncentrovaný prostředek

Tekutý koncentrovaný saponát - pro praní prádla, čisticí prostředek v domácnosti – na podlahy, koupelny, čistění dlaždic, koberců, nádobí, auta... obsah 0,95 l

 

Aloe MPD 2x koncentrovaný

  • víceúčelový, 2x koncentrovaný čisticí prostředek
  • neobsahuje fosfor
  • šetrný k životnímu prostředí, jednotlivé složky jsou rozložitelné v přírodě
  • obsahuje aloe vera
  • jemné složení šetrné k pokožce rukou a oblečení

Aloe MPD - šetrný k životnímu prostředí

Forever Aloe MPD ® 2X Ultra neobsahuje fosfor, díky čemuž je šetrný k životnímu prostředí. Na rozdíl od jiných čisticích prostředků jsou jeho aniontové a neiontové povrchově aktivní látky rozložitelné v přírodě, což redukuje znečištění životního prostředí a vod. Nedráždivé složení obsahuje jemné aloe vera pro zjemnění a zlepšení stavu pokožky rukou i oblečení.

Aloe MPD čistící gel

Aloe MPD je spolehlivý koncentrovaný tekutý saponát, výborný na odstraňování špíny, mastnoty či skvrn, přičemž čištěný povrch nepoškodí, ani něm nezanechá žádné stopy. Je dostatečně všestranný, aby nahradil množství podobných výrobků na trhu. Díky němu ušetříte na nákladech za úklidové prostředky.

 

Koupit s 15% slevou

Koupit bez slevy

CHCI SLEVU 15%

Chcete ušetřit? Pokud provedete on-line registraci, která Vás k ničemu nezavazuje, pouze vyplníte jméno, adresu a získáte ihned při nákupu 15% slevu.

Záruka vrácení peněz

Na výrobky dává firma Forever Living Products 30 denní záruční dobu, během které je můžete v případě nespokojenosti vrátit bez udání důvodu a společnost Vám okamžitě vrátí peníze. NIC NERISKUJETE.

Reference

Božena, Praha

MPD mi doporučila kamarádka před Vánoci, kdy jsem potřebovala umýt okna, skříně, kuchyň, koupelny...zkrátka celý byt. Umyla jsem s ním okna a rámy - špína šla lehce dolů a rámy opravdu prokouly. Na podlaze - mám plovoucí - neudělal šmouhy jako jiné prostředky. Nevěřila jsem tomu, tak jsem s ním nejdřív vyprala jen ponožky - ale je skvělý. Používám ho i na nádobí a taky na čištění vany, umyvadel a koupelny. Líbí se mi, že nemusím kupovat 6 lahví různých prostředků a tahat se s těžkou taškou domů.

František Kozmon, Ploskovice

ALOE MPD mi doporučila kamarádka, používám ho a super, funguje skvěle.

Klára

Používám MPD doma na mytí oken, nádobí, podlahy. Je bezvadný, doporučuji.

Eva

Mytí oken s ním jde jako po másle, doporučuji.

Dana Hodanová

Věčně nestíhám, takže potřebuji něco opravdu hodně účinného, co mi pomůže při úklidu, jak doma, tak i v práci - ve studiu. Používám MPD na mytí nádobí, podlahy a okna a jsem s ním moc spokojená. Přijďte se podívat do našeho studia. Ještě mám pro Vás jeden trik: když potřebuji leštič oken, přidávám do MPD trošku slivovice(může být i líh).

Registrace

Registrace Forever

Pokud se zaregistrujete u FLP(stačí vyplnit online formulář), získáte ihned 15% slevu na všechny produkty. Pokud byste chtěli získat slevu 35%, je třeba odebrat zboží v hodnotě cca 11 tisíc Kč(dle kurzu eura) za 2 po sobě následující měsíce.

Chci se registrovat

Najdete nás

Aloe Forever Danah

Facebook

Kontakt Dana Hodanová

Studio Danah

Sokolovská 19
186 00 Praha 8

Telefon: +420 602 132 100
E-mail: (remove XX) info XX @studiodanah XX .cz


www.studiodanah.cz