Aloe Forever Danah

Aplikace Forever F.I.T.

Forever F.I.T. programy vám nabízejí úkoly zaměřené na cvičení, stravu a životní styl, které mohou proměnit vaše tělo a pomohou vám vypadat lépe a cítit se lépe - s trvalými výsledky. Posilte dnes svůj program s NOVOU aplikací Forever F.I.T.


S vhodnými a interaktivními vlastnostmi, které jsou dostupné z vašeho smartphonu, si můžete udržet motivaci, dosáhnout své nejlepší výsledky a dodržovat svůj oblíbený program všude, kam půjdete!


Mezi funkce aplikace F.I.T. patří:


  • Vyzvěte své přátele a soutěžte s nimi
  • Vyhodnoťte svůj tréninkový program a řiďte se jím kdekoliv
  • Sledujte svou váhu a míry
  • Snadno najděte chutné recepty
  • Aktualizujte svůj příjem tekutin dotykem prstu
  • Odškrtněte si své doplňky v interaktivním seznamu
  • odemkněte ocenění
  • a mnohem více!

Ještě jste si nekoupili Clean 9, F15 nebo Vital 5? Kupte je ještě dnes a zjistěte více o těchto produktech, které vám změní život.


Hledáte způsob, jak použít aplikaci F.I.T. ve vašem podnikání? Jejím stažením budou mít vaši zákazníci přístup k informacím o motivaci a odpovědnosti, které potřebují, aby dosáhli úspěchu s programem F.I.T.


Vyzvěte své zákazníky - můžete jim poslat povzbuzující zprávy přes chat, měřit jejich pokrok nebo pokud mají nějaké výzvy a pomoci jim také určit, jaký by měl být jejich další krok poté, co dokončí Clean 9, F15 nebo Vital 5.


A to nejlepší? Můžete mít najednou aktivních několik výzev a skupin, abyste podpořili své přátele, rodinu, nové členy, různé skupiny zákazníků a jiných při jejich dalším kroku, jehož cílem je vypadat lépe a cítit se lépe.Ještě nikdy nebylo snazší pomoci ostatním dosáhnout jejich cíle týkající se tělesné kondice a výživy!


Stáhněte si tuto aplikaci v App Store a Google Play Store

aplikace Forever FIT

Objevte Forever

FOREVER, multimiliardová společnost, podniká ve více než 145 zemích světa. Zakladatelem, prezidentem a výkonným ředitelem je Rex Maughan. Více o společnosti Forever.

ROZŠIŘUJEME TÝM SPOLUPRACOVNÍKŮ

ROZŠIŘUJEME TÝM SPOLUPRACOVNÍKŮ v České republice, přidejte se do našeho týmu. Jmenuji se Dana Hodanová a osobně se o Vás postarám, zaučím Vás.

Kontaktujte mě a získejte další podrobné informace o našem programu

Registrujte se a získejte ihned 15% slevu na produkty Forever:

Registrace

Registrace Forever

Pokud se zaregistrujete u FLP(stačí vyplnit online formulář), získáte ihned 15% slevu na všechny produkty. Pokud byste chtěli získat slevu 35%, je třeba odebrat zboží v hodnotě cca 11 tisíc Kč(dle kurzu eura) za 2 po sobě následující měsíce.

Chci se registrovat

Najdete nás

Aloe Forever Danah

Facebook

Kontakt Dana Hodanová

Studio Danah

Sokolovská 19
186 00 Praha 8

Telefon: +420 602 132 100
E-mail: (remove XX) info XX @studiodanah XX .cz


www.studiodanah.cz