Aloe Forever Danah

Forever Living Products - firma

Jak vznikl FOREVER?

Byla to vášeň pro lepší zdraví, kvalitní produkty a finanční svobodu, která v roce 1978 inspirovala Rexe Maughana k založení Forever Living Products ?

V roce 1978 pozval Rex Maughan úzkou rodinu a přátele k prvnímu Forever Living Products setkání v Tempe (Arizona), kde představil svůj personalizovaný plán - nabízet ke konzumaci pro veřejnost ty nejlepší produkty, které prokazatelně podporují zdraví a kondici, a nechat je, aby společně se zkušenostmi lidí, kteří je vyzkoušeli, hovořily samy za sebe.

Video od zakladatele společnosti - 39 let zkušeností

Jak vnikl nápad? Jak se podařilo splnit si sen o úspěšném podnikáni? Podívejte se na velmi inspirativní video 39 let cesty Forever - od Rexe Maughana, zakladatele společnosti.

Vaše rozhodnutí

Pokud se stanete distributory FOREVER, nikdy nebudete sami. Stanete se nezávislým prodejcem, ale s podporou nadnárodní firmy. Můžete využívat její marketing, prodejní nástroje, školení a poradenství zdarma. FOREVER organizuje po celý rok různá setkání, přednášky a kurzy. Forever Living Products je tak trochu jiná společnost. Cestujte s námi a potkejte některé z našich úžasných lídrů čerpajících z dlouholetých zkušeností a nových inovativních nápadů, kteří vedou tuto miliardovou společnost k netušenému úspěchu!

Forever GLOBAL RALLY

Global Rally je úžasné každoroční setkání tisíců FBO z celého světa v jedinečné exotické destinaci. Na Rally naši FBO zažijí až 10 dní zábavy, relaxace, vzdělávání, oslav, uznání, a co je nejdůležitější, seznámí se s ostatními úspěšnými FBO z více než 155 zemí světa. Pokud budete mít určitý obrat prodeje, firma Vám cestu i "pracovní dovolenou" zaplatí.

 

Registrace

Registrace Forever

Pokud se zaregistrujete u FLP(stačí vyplnit online formulář), získáte ihned 15% slevu na všechny produkty. Pokud byste chtěli získat slevu 35%, je třeba odebrat zboží v hodnotě cca 11 tisíc Kč(dle kurzu eura) za 2 po sobě následující měsíce.

Chci se registrovat

Najdete nás

Aloe Forever Danah

Volejte: +420 602 132 100


Facebook

Kontakt Dana Hodanová

Studio Danah

Sokolovská 19
186 00 Praha 8

Telefon: +420 602 132 100
E-mail: (remove XX) info XX @studiodanah XX .cz


www.studiodanah.cz