Aloe Forever Danah

Povolené potraviny při detoxikační kúře C9

Clean 9 - detox na 9 dní

Pojďte do toho s námi, podpoříme Vás, pomůžeme Vám !
Bez hladovění, bez JO-JO efektu.
Kdykoliv nám zavolejte, napište a přidejte se k nám.

Povolené potraviny

Ovoce

  1. MERUŇKY, JABLKA. OSTRUŽINY, BORŮVKY, OSTRUŽINOMALINY, FÍKY, ČERVENÉ HROZNY, RŮŽOVÉ HROZNY, GREP, KIWI, POMERANČE, BROSKVE, HRUŠKY, RYNGLE, ŠVESTKY, MALINY, JAHODY, TŘEŠNĚ

Zelenina

  1. ARTYČOKY, RUKOLA, CHŘEST, BELGICKÁ ČEKANKA, BROKOLICE, KVĚTÁK, CELER, OKURKA, BAKLAŽÁN, JARNÍ CIBULKA, KAPUSTA. PÓREK, SALÁT – VŠECHNY DRUHY, PAPRIKY – VŠECHNY DRUHY, ŘÍMSKÝ SALÁT, HRÁŠEK, HRACHOVÉ LUSKY, SÓJOVÉ BOBY, ŠPENÁT. FAZOLE, RAJČATA

 

potraviny povolené Clean9

Svačiny s nízkým GI

Všechny potraviny uvedené výše mají nízký glykemický index (GI) – systém, který měří, jak konkrétní potravina ovlivňuje množství cukru v krvi na stupnici od 1 do 100. Potraviny s hodnotou nižší než 55 se považují za potraviny s nízkým GI. Jelikož tyto potraviny mají nízký obsah kalorií a mají minimální vliv na hladinu cukru v krvi, můžete si je vychutnat jako svačinu během celého dne, abyste zvládli touhu po jídle.

Návod

Recepty Forever Lite Ultra

Vyzkoušejte lahodné recepty Forever Lite Ultra

.

Bude mi to stačit? Nebudu mít hlad

Hlad mít nebudete, můžete kdykoliv jíst zeleninu viz. výše a dopoledne ovoce.

MUŽI MOHOU PŘIDAT DALŠÍCH 100 AŽ 200 KCAL DENNĚ, POKUD JE TO NUTNÉ, KDYŽ SNĚDÍ DALŠÍCH 56 AŽ 85 G LIBOVÉ BÍLKOVINY NAVÍC, NEBO KDYŽ VYPIJÍ NAVÍC JEDEN NÁPOJ FOREVER LITE ULTRA™.

Pitný režim

POZOR! Nemůžeme dosáhnout účinné detoxikace, nesplníme-li základní podmínku, jíž je nezbytnost naučit se denně vypít minimálně 2 - 3 litry tekutin.

Aplikace Forever F.I.T.

  • Stáhněte si chytrou aplikaci Forever F.I.T., která Vám poskytne veškeré informace a provede Vás programem C9 i dalšími FIT programy.

Vyhněte se

Během programu pijte pouze neslazené nápoje - vodu, čaj. Vyhněte se syceným a slazeným nápojům, pozor na sůl!

Registrace

Registrace Forever

Pokud se zaregistrujete u FLP(stačí vyplnit online formulář), získáte ihned 15% slevu na všechny produkty. Pokud byste chtěli získat slevu 35%, je třeba odebrat zboží v hodnotě cca 11 tisíc Kč(dle kurzu eura) za 2 po sobě následující měsíce.

Chci se registrovat

Najdete nás

studio danah praha  facebook

Aloe Forever Danah

Volejte: +420 602 132 100


Facebook

Kontakt Dana Hodanová

Studio Danah

Sokolovská 19
186 00 Praha 8

Telefon: +420 602 132 100
E-mail: (remove XX) info XX @studiodanah XX .cz


www.studiodanah.cz