Aloe Forever Danah

Obsah ALOE VERA v produktech Forever

Výrobky Forever obsahují nejvíce ALOE VERA.

výrobky aloe vera

Aloe Vera Gel - přírodní

Tento bohatý koktejl dužiny a šťávy byl prvním výrobkem, který získal certifikát od International Aloe Science Council, potvrzující, že tento výrobek plně odpovídá přírodnímu gelu. Obsahuje 96,4 % čistého ALOE VERA

Cena s 15% slevou: 650 Kč

Koupit Aloe Vera Gel

Pokud chcete inhned nakupovat s 15% slevou, stačí se registrovat pomocí on-line formuláře. Po jeho vyplnění Vám přijde registrační číslo a heslo na e-mail, který jste zadali. Po té už ALOE VERA GEL koupíte se slevou 15% tzn. za 650 Kč.

Chci 15% slevu

Aloe Berry Nectar

Aloe Berry Nectar

Obsahuje 90,31 % ALOE VERA. Navíc obsahuje brusinky a jablka. Brusinky obsahují vysoké množství vitaminu C a rovněž i účinný antioxidant pyknogenol, který je užitečný k uchování kolagenu v kůži. Brusinky také pročišťují močové cesty. Jablečná šťava je důležitá kvůli obsahu vita-minu A a C a rovněž draslíku a pektinu.

Koupit

Aloe Vera Gelly

Díky stoprocentnímu stabilizovanému aloe vera gelu - obsahuje 84% aloe, bezpečně promazává citlivé tkáně. Toto husté a průsvitné želé s obsahem hydratačních látek se rychle vstřebá do pokožky a má úžasný uklidňující účinek. Aloe dostanete do pokožky stejně, jako kdybyste aplikovali gel přímo z listu. Želé má další výhodu v tom, že ho pokožka úplně absorbuje bez toho, abyste si znečistili oblečení.

Aloe Vera Gelly může být rovněž použito na pokožku při ultrazvukovém vyšetření a má mimořádně uklidňující účinek po elektrolýze. Kadeřníci používají želé jako ochranu pokožky v oblasti okolo vlasů před ondulací a barvením vlasů. Od koupelny po lékárničku, od kuchyně po cestování – Aloe Vera Gelly je ideálním společníkem pro vaši pokožku, když potřebuje trochu více péče.

KoupitJe pro Vás cena moc vysoká? Zaregistrujte se a ušetříte 15% !!

Aloe Veterinary Formula

Primární složkou Aloe Veterinary Formula je stabilizovaný aloe vera gel. Veterinary - obsahuje 80% aloe vera, který se ideálně hodí na vnější kožní problémy. Alantoin, přírodní zklidňující látka, je další hlavní složkou. Rozprašovač umožňuje snadnou aplikaci na zvířata libovolné velikosti a druhu. Aloe Veterinary Formula dokáže poskytnout rychlou a zklidňující úlevu.

• vysoká koncentrace aloe vera

• víceúčelový produkt

• může být užitečný při řešení drobných kožních problémů

• hydratační účinek

• rozprašovač pro snadnou aplikaci

Koupit

Aloe First

Tento lehce aplikovatelný sprej je založený na bázi stabilizovaného aloe vera gelu - obsahuje 80% aloe vera, včelího propolisu, alantoinu a jedenácti pečlivě vybraných rostlinných extraktů. Má vyvážené pH, takže je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku.

Aloe First je velmi zajímavý doplněk každé soupravy první pomoci. Tato exkluzivní ochrana pokožky tvoří první linii při ochraně proti infekcím a zánětům kůže. Aplikace přípravku je jednoduchá i v případech, když je pokožka velmi bolestivá při dotyku. Je navržen tak, aby se s ním daly ošetřit i malé řezné ranky a škrábance, popáleniny a kůže spálená od slunce, všechna zranění způsobená odřením nebo poškozením kůže. Sprej do vlasů, aby je chránil proti UV slunečnímu záření a používá se v některých kadeřnických salonech jako preventivní prostředek proti vysušujícím účinkům peroxidových roztoků. V salonech krásy se Aloe First speciálně používá na uklidnění podrážděné pokožky po depilaci nohou voskem.

Koupit

Aloe Propolis Creme

užitečný při většině kožních problémů propolis je přírodní antibiotikum pomáhá při nachlazení a akné Aloe Propolis Creme je vynikající hydratační krém a kondicionér pokožky. Je to bohatá směs stabilizovaného Aloe Vera gelu a jiných složek uznávaných pro udržení zdravé pokožky. Forever Living Products vám představuje přípravek s perfektním složením. Aloe Propolis Creme obsahuje víc než 70 % Aloe Vera. Včelí propolis je přidán k zesílení antibiotických vlastností. Přidány jsou také heřmánek a kostival, dvě z nejznámějších rostlin používaných při péči o pokožku.

Aloe Propolis Creme se znamenitě hodí ke zvlhčování suché pokožky. Jeho příjemná vůně a bohatá konzistence z něj dělají ideální krém pro masážní účely k úplné relaxaci. Alternativně může být použit na specifické kožní problémy. Je dost všestranný na to, aby se dal použít na lokální problémy, jako jsou bodnutí nebo malé popáleniny, nebo na problémy širšího charakteru, jako jsou ekzémy a psoriáza.

Koupit

Aloe Lotion

Aloe Lotion je všestranný koncentrovaný pleťový krém obsahující 66% aloe vera, jojobový olej a vitamin E, které pokožku zvhčují a zvláčňují. Obsahuje také kolagen a elastin, čímž napomáhá udržovat ji hladkou a pružnou. Je ideální na suchou podrážděnou pokožku, na pokožku podrážděnou větrem, po nadměrném opalování nebo vystavení nepříznivému počasí. Aloe Lotion má dlouhotrvající a zvlhčující účinek, který vyrovnává pH vaší suché a podrážděné pokožky, aby ji udržel vláčnou a hebkou.

Koupit

Záruka vrácení peněz

Na výrobky dává firma Forever Living Products 30 denní záruční dobu, během které je můžete v případě nespokojenosti vrátit bez udání důvodu a společnost Vám okamžitě vrátí peníze. NIC NERISKUJETE.

CHCI SLEVU 15%

Chcete ušetřit? Zaregistrujte se a ušetříte 15% !!

Pokud provedete on-line registraci, která Vás k ničemu nezavazuje, pouze vyplníte jméno, adresu a získáte ihned při nákupu 15% slevu.

Objednat s 15% slevou

10 důvodů proč pít ALOE VERA GEL

  • Zlepšení trávení
  • Posílení imunity
  • Regulace hmotnosti
  • Obnova kolagenu a elastinu
  • Denní dávka vitamínů
  •        ... více

Registrace

Registrace Forever

Pokud se zaregistrujete u FLP(stačí vyplnit online formulář), získáte ihned 15% slevu na všechny produkty. Pokud byste chtěli získat slevu 35%, je třeba odebrat zboží v hodnotě cca 11 tisíc Kč(dle kurzu eura) za 2 po sobě následující měsíce.

Chci se registrovat

Najdete nás

Aloe Forever Danah

Facebook

Kontakt Dana Hodanová

Studio Danah

Sokolovská 19
186 00 Praha 8

Telefon: +420 602 132 100
E-mail: (remove XX) info XX @studiodanah XX .cz


www.studiodanah.cz