Aloe Forever Danah

Aloe Heat Lotion

Abyste dosáhli rychlého ústupu únavy a bolesti svalů, stačí sáhnout po masážním hřejivém krému Aloe Heat Lotion. Emulze typu olej-voda obsahující látky s hřejivými účinky a aloe je ideální ke zmírnění stresu a napětí.

 

Určitě to všichni znáte – po dlouhém a namáhavém dni jste unaveni a všechny svaly máte ztuhlé. Ale nyní pro vás máme řešení – stačí sáhnout po Aloe Heat Lotion! Aloe Heat Lotion je emulze oleje ve vodě, doplněná činidly s hřejivými účinky. Je to promašťující krém s vyváženým pH faktorem, ideální k uklidňující relaxační masáži unavených, ztuhlých svalů a suché pokožky.

Složení přípravku s hluboce pronikajícím účinkem aloe vera vám přinese rychlou úlevu od napětí a stresu, bolestí svalů, artritických kloubů, bolestí hlavy a uvolnění po sportování.

  • uklidňující pomoc po sportování nebo pracovním vytížení
  • vhodný pro děti i dospělé
  • ideální přípravek k masáži

Koupit

CHCI SLEVU 15%

Chcete ušetřit? Pokud provedete on-line registraci, která Vás k ničemu nezavazuje, pouze vyplníte jméno, adresu a získáte ihned při nákupu 15% slevu.

Objednat s 15% slevou

Záruka vrácení peněz

Na výrobky dává firma Forever Living Products 30 denní záruční dobu, během které je můžete v případě nespokojenosti vrátit bez udání důvodu a společnost Vám okamžitě vrátí peníze. NIC NERISKUJETE.

Reference

Gabriela, Benešov

Po roce jsem jela do Alp lyžovat. Po celodenním pobytu na svahu mě bolely svaly jako už dlouho ne. Manžela bolely svaly také, přecejen jsme dlouho nesportovali a oba máme sedavé zaměstnání. Po odpolední sprše po lyžování jsem si svaly namazala krémem Aloe Heat Lotion, který svaly příjemné prohřál a uvolnil. Manžel odmítl krém s tím, že se svaly nějak zregenerují sami. A jak to dopadlo? Druhý den mě svaly nebolely, mohla jsem lyžovat opět celý den, ale manžela nohy bolely tak, že vydržel lyžovat jen dopoledne.

Dana Hodanová, Praha

Používám hřejivý krém Aloe Heat Lotion při masážích, protože výborně uvolňuje zatuhlé svaly. Je výborný pro uvolnění zádových svalů, zatuhlých šíjích, ale i například nártů. Svaly se rychleji uvolní než při používání nahřívání jiným způsobem.

Jana, Praha 4

Vymkla jsem si kotník a přišla do Studia Danah s velkou bolestí. Bolel mne nejen kotník, ale protože jsem s tím už týden chodila, tak i koleno. Kulhala jsem. Paní Dana mi vysvětlila, že si noha snaží odlehčit a tak namáhám koleno, protože na kotník nemohu došlápnout. Srovnala mi kotník pomocí Dornovy metody, šlachy na nártu jsem měla ale hodně zatuhlé, proto na ně použila hřejivý krém Aloe Heat Lotion a šlachy se lěpe uvolnily. Koupila jsem si krém domů a pravidelně jsem nárt i úpony u kolene masírovala. Po 14 dnech mám nohu úplně vpořádku.

Registrace

Registrace Forever

Pokud se zaregistrujete u FLP(stačí vyplnit online formulář), získáte ihned 15% slevu na všechny produkty. Pokud byste chtěli získat slevu 35%, je třeba odebrat zboží v hodnotě cca 11 tisíc Kč(dle kurzu eura) za 2 po sobě následující měsíce.

Chci se registrovat

Najdete nás

Aloe Forever Danah

Facebook

Kontakt Dana Hodanová

Studio Danah

Sokolovská 19
186 00 Praha 8

Telefon: +420 602 132 100
E-mail: (remove XX) info XX @studiodanah XX .cz


www.studiodanah.cz